برای ورود به بخش آموزش مجازی بر روی دکمه زیر کلیک نمایید:

جهت راهنمایی و استفاده از سامانه آموزش مجازی، حتما فایل راهنمای زیر را دانلود و مطالعه نمایید.

اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان محترم، لطفا اطلاعیه شماره ۳ که ذیل این صفحه آمده است را مطالعه نمایید. با تشکر

اطلاعیه شماره ٣:

دانشجویان محترم موسسه آموزش عالی صنعتی فولاد

با کمال خوشبختی، سایت موسسه به یکی از نرم افزار های استاندارد آموزش مجازی مجهز شده است. ضمن تشکر فراوان از اینکه اکثر شما عزیزان همکاری مناسبی با موسسه در زمینه آموزش مجازی به عمل آورده اید بدینوسیله موارد زیر به استحضار می رسد.
١- از این به بعد فایلهای اموزشی دروس موسسه بجای قرار گرفتن در آپارات در سایت موسسه، قسمت آموزش، بخش آموزش مجازی قرار داده می شود.
همچنین از طریق لینک زیر نیز می توانید وارد نرم افزار ال ام اس موسسه شوید.
http://lms.fit.ac.ir
دستورالعمل استفاده از سایت جدید آموزش مجازی موسسه در فایل پی دی اف زیر ارایه شده است. لطفا قبل از استفاده از سایت آنرا دقیقا مطالعه و با استفاده از اطلاعات داده شده در این فایل پی دی اف، با کلمه عبور و رمز ورود خود وارد سایت شوید. فایل پی دی اف مذکور نحوه استفاده از سیستم ال ام اس موسسه را به شما اموزش می دهد. در صورت داشتن سوال می توانید پیغام خود را به اقای مهندس محسن آهون منش توسط آی دی تلگرام fit_ac_ir@ یا خانم نصرالهی https://t.me/nasrolahi_e ارسال فرمایید.
٢- استفاده از نرم افزار فوق سبب می شود کلیه فایلهای اموزشی بجای آپارات در روی سرور موسسه حفظ شود.
٣- حضور و غیاب و فعالیت دانشجویان در هر درس توسط استاد درس و از طریق اطلاعات موجود در سیستم ال ام اس مدیریت و بررسی می شود. لذا سعی بفرمایید بطور مستمر از فایلهای درسی استفاده نمایید.
۴-در صورتی که قرار شد امتحانات هم در محیط مجازی انجام شود، متعاقبا نحوه استفاده از نرم افزار فوق به اطلاع شما خواهد رسید.
۵- شما می توانید به تناوب و بطور مرتب به سایت آموزش مجازی موسسه سر بزنید و از آپلوود شدن مطالب جدید شامل فایلهای صوتی تصویری دروس، تکالیف و جزوات و …. توسط استادان خود مطلع شوید. البته قرار است استادان محترم هم هر وقت فایلی را آپلوود کردند در گروه درسی که برای هر درس در تلگرام یا واتساپ ایجاد شده است به دانشجویان کلاس خود خبر بدهند.
۶- کلاس های اموزشی مجازی کل درس را ( بجز سه هفته اول ترم که حضوری برگزار شد) پوشش میدهد و قرار است تا نیمه اول تیر ماه به اتمام برسد. خواهشمند است سعی بفرمایید فایل های اموزشی را بطور روزانه دانلوود و مطالعه کنید که از دروس عقب نیفتید.
۷- قرار است به زودی کسانی که از طریق سایت موسسه فایلهای خود را آپلود یا دانلوود می کنند، هزینه اینترنت انها مجانی شود. در این خصوص اطلاع رسانی خواهد شد.
به امید سلامتی و شادی شما عزیزان
ابراهیم شیرانی
معاون آموزشی موسسه

اطلاعیه شماره ٣:

اعضای محترم هیات علمی موسسه

با کمال خوشبختی، سایت موسسه در خصوص اموزش مجازی با یکی از نرم افزار های استاندارد فعال شده است. ضمن تشکر فراوان از اینکه اکثر شما عزیزان همکاری مناسبی با موسسه در زمینه آموزش مجازی به عمل آورده اید بدینوسیله موارد زیر به استحضار می رسد.
١- خواهشمنداست از این به بعد برای آپلوود کردن فایلهای اموزشی خود بجای استفاده از آپارت از سایت موسسه، قسمت آموزش، بخش آموزش مجازی استفاده فرمایید.
همچنین می توانید از طریق لینک زیر وارد نرم افزار ال ام اس موسسه شوید.
http://lms.fit.ac.ir
و مطابق فایل پی دی اف زیر و با استفاده از اطلاعات داده شده در این فایل پی دی اف، با کلمه عبور و رمز ورود خود وارد شوید. فایل پی دی اف مذکور نحوه استفاده از سیستم ال ام اس موسسه را به شما اموزش می دهد. در صورت داشتن سوال نیز می توانید با اقای محسن آهون منش یا خانم نصرالهی تماس بگیرید.
٢- استفاده از نرم افزار فوق سبب می شود کلیه فایلهای اموزشی شما در روی سرور موسسه حفظ شود.
٣- در صورتی که قرار شد امتحانات هم در محیط مجازی انجام شود متعاقبا نحوه استفاده از نرم افزار فوق به اطلاع شما خواهد رسید.
۴- خواهشمند است از قرار دادن فایلهای پی دی اف یا جزوات درسی تنها بدون صوت روی آن و درخواست از دانشجو که خودشان مطالعه کنند جدا خودداری فرمایید. همچنین از قرار دادن فایلهای صوتی تنها نیز خودداری بفرمایید. چون این موارد نه مورد قبول وزارت علوم است نه دانشجو و نه موسسه. قرار گرفتن فایل های پی دی اف یا صوتی در کنار فیلم های آموزشی تنها به حالت کمک درسی مجاز می باشد.
۵- خواهشمند است هر بار که فایل اموزشی یا تکالیف و یا هر مطلب دیگری را آپلوود می کنید از طریق کانال تلگرامی که قبلا برای درستان ایجاد کرده اید و یا هر شکل دیگری به اطلاع دانشجو برسانید.
۶- سعی بفرمایید کلاس های اموزشی مجازی کل درس را ( منهای سه هفته اول ترم که حضوری برگزار شد) پوشش دهد و حتی الامکان تا نیمه اول تیر ماه به اتمام برسد. خواهشمند است از قرار دادن فایلهای اموزشی با فواصل زمانی نا منظم و با حجمهای نا متناسب خود داری کنید. به عبارتی فایلها بصورت یکنواخت در طول زمان باقیمانده تقسیم بندی و آپلوود شود.
٧- حتی الامکان سعی شود زمان فایلهای صوتی تصویری آموزشی شما بین٢٠ تا ٣٠ دقیقه و با حجم حد اقل ممکن که کیفیت لازم را هم داشته باشد ( مثلا ٣٠ تا ۵٠ مگ) تهیه شود. تا دانشجو هم بتواند راحتتر انها را دانلوود کند. هر فایل ٣٠ دقیقه ای ضبط شده تقریبا معادل یک ساعت تدریس می شود.
٨- قرار است بزودی کسانی که از طریق سایت موسسه فایلهای خود را آپلود یا دانلوود میکنند هزینه اینترنت انها مجانی شود. در این خصوص اطلاع رسانی خواهد شد.
به امید سلامتی و شادی شما عزیزان
ابراهیم شیرانی
معاون آموزشی موسسه